Do fotoalba byla přidána nová galerie ZŠ: Zakončení školního roku.
V pátek 26.6.2026 žáci dostaly ve svých třídách vysvědčení. Prváčci dostali své první celoroční, kde jim ho paní učitelka předala na koberci, kde se každé ráno scházeli a vyprávěli zážitky z uplynulých dnů. Druhá a třetí třída s paní učitelkou zasedly do svých lavic a shrnuli svůj celý rok. Naopak čtvrtá a pátá třída dostala dopis a hledaly indicie, kde se jejich vysvědčení nachází. Panu učiteli totiž zmizelo z kabinetu... Naštěstí se našlo a všichni se tak mohli vydat oslavit začátek prázdnin.